Co se děje v Sokolovské ulici | Ulice Sokolovská, Praha

Nechte si zasílat novinky z pražských ulic

Zadejte váš email

Degustace nejlepších světových čokolád - 28.10.

Celý článek
28. října 2015 v 19 hodin máte možnost ochutnat v obchůdku Mlsoun v Sokolovské ulici 87/95 ty nejlepší čokolády. Pokud jste milovníky těchto dobrůtek, pak si degustaci nenechte ujít.

Chutnají vám polévky? Jednička mezi polévkárnami je v Sokolovské ulici

Celý článek
Pokud si chcete dát dobrou polévku za rozumnou cenu, navštivte určitě Polévkárnu v Sokolovské (PO-PÁ 8.00-18.00). Kromě polévek zde najdete i některé speciality, které učitě stojí za ochutnání. V době oběda ale počítejte se slušným návalem.

Chutnají vám saláty? Zajděte do Chop'd - Salad your life

Celý článek
Salát z opravdu čerstvých surovin potěsí. Nenechte se omezovat a sami si řekněte, z čeho se mám ten vás skládat. A k pití se můžete vybrat také čerstvou ovocnou nebo zeleninovu šťávu.

Reinstalace kávové kultury v Kafe Karlín

Celý článek
Věděli jste, že u kávy espresso neexistuje více variant nápoje, není žádné  piccolo, malé nebo velké espresso?Je to prostě  jen espresso. V Kafe Karlín v Sokolovské ulici se s vámi o své poznatky a dobrou kávu podělí.

26. a 27. října své auto nezapomeňte přeparkovat! Je tu opět čištění komunikací

Celý článek
Pokud se chcete vyhnout problémům, tak 26.10. a 27. 10. 2015 přeparkujte, protože  zde bude probíhat podzimní etapa komplexního úklidu komunikací - chodníků a vozovek. Radnice se bude snažit, aby byl plošný úklid všech komunikací proveden co...

Navštivte výstavu Lidé ve jménech

Celý článek
Výstava je otevřena od 7. září do 1. října 2015 ve Vysočanské radnici, Sokolovská 14/324 od podnělí do čtvrtka od 10 do 19 hodin. Jedná se vlastně o uličník MČ Praha 9, vztahující se k osobním jménům ulic, v němž autoři poodhalí tajemstvím...

Mama Coffee

Celý článek
Mama Coffee

PENTAHOTEL PRAGUE

Celý článek
Pentahotel Prague  

Starbucks

Celý článek